Autodrom Słomczyn – brawurowa jazda po torze

Brawurowa jazda po torze pełnym zakrętów to marzenie wielu mężczyzn. Rozrywka ta daje sporą dawkę emocji i zazwyczaj na długo zostaje w pamięci. Warto zatem udać się na tor w Słomczynie i przeżyć niesamowite chwile za kierownicą wybranego wozu sportowego.

Tor Słomczyn – niesamowite warunki jazdy

tor słomczyn

Tor w Słomczynie jest położony w centrum Polski, około pięćdziesiąt kilometrów od Warszawy. Decydując się na skorzystanie z tego obiektu, każdy fan motoryzacji może przeżyć niezapomniane chwile za kółkiem wybranego wozu sportowego. Koniecznie sprawdź https://autonator.pl/tor/warszawa-slomczyn.

Długość dostępnego tutaj dla fanów szybkiej jazdy toru wynosi 1200 metrów, natomiast szerokość dochodzi do 16 metrów. Nawierzchnia tego toru posiada równy asfalt, dzięki czemu jazda jest w pełni komfortowa oraz bezpieczna.

Ranga i prestiż autodromu w Słomczynie

Obiekt ten z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród wielu fanów szybkiej jazdy samochodowej. I nic w tym dziwnego, gdyż są tutaj organizowane niezwykle ciekawe imprezy sportowe, wśród których można wymienić:

  • Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie
  • Mistrzostwa Europy,
  • oraz Mistrzostwa Polski

Na terenie obiektu znajduje się niezawodny tor kartingowy i samochodowy, dzięki którym zawody dla gokartów czy rallycrossu mogą być organizowane bez żadnego problemu. Widzowie mogą podziwiać wyczyny rajdowców z okazałej trybuny, która to została wyposażona w sześćset miejsc.

Tor w Słomczynie to niesamowite miejsce polecane dla wszystkich fanów szybkiej jazdy samochodowej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii moto. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.